Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: palyacokirala
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

15-01-2014 00:44
Sünnet Düğünü Organizasyonu için çeşitli hizmetlerimizi mutlaka incelemelisiniz.

15-01-2014 00:43
Doğum Günü Palyaçoları çocuklara en eğlenceli animasyon hizmeti sunmaktadır.

14-01-2014 15:24
Doğum Günü Palyaçoları kısa bir süre için sadece 90TL hizmet İstanbul için geçerlidir.
Palyaço Kiralama için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Palyaço Kiralama HizmetiÇocuğunuzun en özel günlerinden biri olan doğum günü için biliyoruz ki çok heyecanlısınız.  Doğum günü pastası siparişini bile günler öncesinden verdiniz.  Çocuğunuz yapılacak olan kreş, anaokulu yada ev de gerçekleşecek partisi için tüm okul arkadaşlarını ve komşunun çocuklarını davet etti.  Bu etkinlikte çocuğunuzun ve arkadaşlarının daha güzel zaman geçirmesi için bir palyaço kiralama firması ile anlaşmak istediniz. Bu tarz çocuk organizasyonları için palyaço veya kostümlü animatör oldukça çocuklara iyi zaman geçirmesini sağlayama yardımcı olacaktır. Fakat önemsemeniz gereken bazı hususlar vardır. Mesela doğum günü palyaço kiralama firmaları arasından anlaşmaya varmadan önce görüşmeniz gereken animatör alakalı konular. Çocuk partinize eşlik edecek olan palyaço yanında neler getiriyor ve çocuğunuza, arkadaşlarına hangi oyunlarla eğlendirecek. Şunu da belirtmek isteriz ki pasta kesimini mutlaka palyaço ile görüşmeli ve etkinlikleri birlikte kararlaştırmanızda önemlidir. Çocuk şarkılarından oluşan doğum günü müziğini de unutmanız gerekir. Bir tek palyaço değil tabi’i ki bazı partilerde sihirbaz kiralama, pinyata oyunu gibi bir çok farklı etkinliklerde bir çok aile tarafından talep görmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra sizin ayırdığınız, doğum günü organizasyonu için bütçedir. Çalışmayı düşündüğünüz animasyon firmaları ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere yol durumunu görüşmeyi unutmayın Mağlım İstanbul çok büyük bir şehir ve çocuk partisi için düşündüğünüz yere toplu taşıma yoksa alternatif olarak bir fikir yürütmenizde gelecek olan palyaçonun geç kalmamasını sağlayacaktır. İstanbul’daki trafik sebebiyle de mutlaka, palyaço kiralama hizmeti aldığınız firma ile görüşüp daha önceden parti mekânında bulunmasında çok büyük önem taşımaktadır. Tüm bu verdiğimiz fikirleri uygularsanız parti gününde sizleri büyük bir stresten kurtaracak ve rahat bir çocuğunuzun, doğum günü partisi olmasını sağlayacaktır. Birçok aklınızdan geçen soru varsa bizde yardımcı olmak isteriz.  Bizim verdiğimiz hizmet olan doğum günü palyaçoları ile sizlere yardımcı olabiliriz. Başka bir palyaço şirketi ile anlaşmak isterseniz ayırdığınız bütçe dahilinde, organizasyon firmaları sizlere farklı paketler sunabilir. Türkiye genelinde çocuk partileri adına hizmet veren binlerce organizasyon şirketi bulunmaktadır.


Palyaço Kiralama

Doğum Günü Palyaço Hizmetiİstanbul genelinde şirket olarak birçok semte doğum günü için, palyaço kiralama hizmeti vermekteyiz. Animatörlerimizi kendimiz eğitimini veriyor ve genel olarak kendi ekibimizden çalışan personeller gönderiyoruz. Sadece doğum günü partileri için değil bizden kokteyl organizasyonu, ekip ve ekipman kiralama gibi bir çok hizmet alabilirsiniz. Çocuk partileri içinse palyaçonun yanı sıra şişme oyun parkı kiralama ve sihirbaz gösterisi gibi birçok hizmetten oluşan paketlerimizi de sizlere kolayca sunabiliriz. Çocuklarınız için ekibimizden oluşan doğum günü palyaçoları, yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri gerçekleştirir. Sadece bununla kalmaz çocuk şarkıları eşliğinde dans ettirir ve yarışmalar düzenler. Bu palyaço fiyatları alacağınız hizmeti etkilemez standart olarak tüm doğum günü organizasyonları için gerçekleştirir. Sadece çocuk parti fiyatlarını pinyata, sihirbaz gibi palyaçonun dışında hizmetler talep ederseniz ayrı bir fiyat tarifesi uygulanır.  Her konuda danışman olarak doğum günü için bizlere sorular sorabilir ve fiyatlar hakkında kolayca bizden bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşmanız çok kolaydır dilerseniz 0212 213 45 00 arayabilirsiniz.


Palyaço Kiralama Servisi için Sıkca Sorulan Sorular.

Doğum Günü Palyaço KiralamaÇocuk doğum günü partileri için masal kahramanları ve palyaço kiralama org ekibini tüm İstanbul genelinde evinize yada istediğiniz bir mekana sizin için gönderiyoruz. Sıkça bize sorulan sorulardan bazıların hemen cevaplayalım. Palyaçonuz sizin isteğinize bağlı olarak 2 ile 3 saat arasında organizasyon hizmeti gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiğimiz Palyaço Kiralama Firması olarak ofisimiz Şişli Mecidiyeköy Mahallesinde bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı acil olarak talep edilen palyaçoları  Sarıyer, Kağıthane, Göktürk, Kilyos, Levent, Etiler gibi semtlere gönderim sağlayabiliriz. Fakat daha uzak da bulunan semtler için en geç 1 gün önceden rezervasyon yaptırmanız ve istediğiniz batman, örümcek adam, frozen, Süpermen, korsan, palyaço gibi kostümlü animatörü belirtmeniz kayıt vermeniz gerekmektedir. Aldığımız Hizmetler için ayrı bir fiyat talep edilir mi? bu aldığımız en çok sorulardan biri kesinlikle sizden yol parası ve + başka bir masraf talep edilmez. Palyaço Organizasyon ajansı olarak bizle anlaştığınız fiyatlar üzerinden çalışmalar yapmaktayız. Eve, okula, cafeye gelen palyaçonuz sizden ekstra ödeme talep öderse lütfen bizi arayıp bilgi vermeniz önem taşımaktadır.  Tüm gönderdiğimiz, palyaço kiralama servisi için talep ettiğiniz animatörleri kendi ekibimizden gönderimini yapıyoruz.  Sabit olarak Anadolu ve Avrupa yakası için, sihirbaz kiralama + palyaço hizmeti tek fiyat üzerinden gönderim sağlanmaktadır. 


Doğum Günü Palyaçoları

Doğum Günü OrganizasyonlarıEğlenceli bir doğum günü partisi için size gerekli olan bir palyaço hizmeti almak. Türkiye de artık her çocuk partilerinde bir animatör görmek mümkündür. Çocuğunuzun ve arkadaşları ile ilk aklına gelen, doğum günü palyaçosu ile doyasıya eğlenmek. Çocuklar için özel olarak eğitilen yaptığı işte başarılı bir animatörü gönderen organizasyon firmaları var. Hem çocuk partisini en cazip fiyata mal etmenin yolu da budur.  Pinyata patlatma oyunu, pamuk şeker ve patlamış mısır arabası gibi seçeneklerde mevcut. Çocuk doğum günü için birçok palyaço kiralama firmaları sizlere paketler oluşturmuş sizi yormadan hizmeti almanızı sağlamaktadır. İstanbul da pastane, cafe, kreş ve parti evleri gibi mekanlar da doğum günü kutlamaları yapılmakta ve misafirlerini oraya davet edilmektedir. En çok doğum günü palyaçosu, palyaço kiralama gibi hizmetleri bu mekânlara çağrılmaktadır. Tabi eve palyaço kiralama da seçenekler arasında bazı insanlar evinin bahçesinde ya da salonunda çocuğunun partisini düzenler. Yer neresi olursa olsun sizin için istediğiniz bay, bayan doğum günü palyaço kiralama servisi ni Anadolu, Avrupa yakası ayrımı yapmadan İstanbul geneline gönderiyoruz.  Gönderirken de yanında sosis balonlar, yüz boyama, oyunlar gibi çocuk partilerinde gerekli olan malzemeler ile birlikte geliyor. Bu hizmetleri verirken toplu taşımanın olduğu semtlere ( Anadolu ve Avrupa yakası ) olmak üzere ekstra olarak başka bir ücret talep etmiyoruz.  Her çocuk doğum günü parti organizasyonu önemli olduğunu biliyor sizler için ekibimizden uzman palyaçolar gönderiyoruz.


Doğum Günü için Palyaço & Sihirbaz Kiralama

Doğum Günü EğlenceleriÇocuğunuz için heyecanla beklenen doğum günü partiniz çok eğlenceli geçecek.  Oğlunuz yada kızının için en güzel parti malzemeleri aldınız ve güzel bir mekan ayarladınız yada kendi evinizi seçtiniz parti için. Sıra geldi Palyaço Kiralama Firmaları arasından biri ile anlaşmaya. Yada unutmadan Sihirbaz Organizasyon ve Pinyata patlatmaca gibi partiye eğlence katacak etkinlikler. Karar verdiğinizde firmalardan biri ile anlaşmadan önce çocuk sayınızı iyi bilmeniz gerekmekte. Nedeni çocuk sayınız 15 den fazlaysa 1 animatör yetmeyebilir. Bazı çocuklar çok hareketlidir ve arkadaşlarını da yönlendirir bu yüzden buna dikkat etmek gerekir. Oyun alanı ayarlamak gerekir mesela evinizin salonu yada bahçeniz varsa bunu bahçe içinde sağlayabilirsiniz. Doğum Günü için Sihirbaz Kiralama Hizmeti alırken gösterisi için 1 adet masaya ihtiyaç duyacaktır. Ayrıca çocukların dans edebilmesi için müzik cd ayarlamanız önemlidir. Müzik ile çocuğunuz doyasıya partide eğlenecek sizde gelen konuklarınızla kolayca ilgilenebileceksiniz.  Parti için palyaço kiralama fiyatları değişebilir gelecek olan animatöründe deneyimli olması gerekiyor. Bunu mutlaka anlaşma yapacağınız firma ile görüşüp bilgi alınız.  Partiler normalde 2 ile 3 saat arasında sürüyor ona göre de saatlerini firmaya belirtmenizde fayda var. Son olarak Doğum Günü için pasta kesimi yapılırken şarkılara ihtiyacınız olacak önemle hatırlatırız.


Palyaço - Pinyata - Sihirbaz Fiyatları

DDoğum Günü Sihirbazıoğum Günü Palyaço Animasyon Hizmet Paketi

1 Adet Doğum Günü Palyaçosu yada Kostümlü  Karakterlerden Bir Tanesini Seçebilirsiniz..-

40 Adet ( Sosis Balon Dağıtımı )… ( köpek – şapka – yıldız - fino köpek - kanat -kılıç – ahtapot – zürafa – kelebek –kanat )

Yüz Boyama Figürler ( korsan – batman – kelebek – çiçek – kaplumbağa - savaşçı – bıyık –kedi – köpek – kalp ) Müzikli Müziksiz - Yarışma Aktivitesi: halat çekmece – halka oyunu – sandalye kapmaca –mantar toplamaca – mıknatıslı dart – dans yarışması – çuval oyunu - timsah oyunu – deve cüce -)

Minik Hediyeler – Defter Etiketi – Buzdolabı Yapışkanı – Çocuk Disko CD )

Doğum Günü Palyaço Fiyatı sadece 2 saat 150 TL 3 saat 200TL


Palyaço ve Sihirbaz Hizmeti

Palyaço KiralamaDoğum Günü Organizasyonu; Çocuğunuzun doğum günü için planladığınız eğlence için ilk dahil etmek istediğiniz başta çocuğunuzu ve davetli tüm çocukları enerjilerini oynatarak ve yüz boyama, figür balon gibi kendi küçük fakat çocuklar için büyük mutluluklarla tüketecek bir palyaço hizmeti düşünürsünüz. Doğum Günü Palyaçoları; Bu hizmeti alabilmek için çocukların dinamizmine ayak uydurabilecek, onların sosyal hususta gelişimini sağlayabilecek oyunlar oynatacak bilgi ve beceriye sahip bir animatör gerekir. İşte bu ihtiyacı düşünerek minikler için doğum günü palyaçoları adı altında eğitimli palyaço kadromuzu hizmetinize sunduk. Doğum Günü Palyaço; Gerek kreş ve anaokullarında gerekse ev, kafeterya, oyun alanları gibi sizlerin belirlediğiniz tüm mekanlara palyaço servisi sunduk ve sunmaktayız.


Palyaço Organizasyon Hizmetleri

Palyaço ServisiPalyaçolarımız büyüklerin kendi aralarında toplantıları esnasında çocukların güven içerisinde eğlence ile oyalanacakları harika bir atmosfer yaratır. Palyaço kiralama hizmetimiz çocukların sosyal dünyalarının genişlemesine, toplum ile paylaşım yaparak eğlenmelerine, yine topluluk ile bütünleşebilecek özgüveni kendilerinde bulmalarına ve özgüven gelişimine büyük katkı sağlayacak bir etkinlik hizmetidir. Doğum Günü Sihirbaz Kiralama; Çocuklar aslında palyaço eğlenceli partilerde hem mutluluk, hem de özgüvenlerini tazelemiş şekilde eğitilmiş olurlar. Çocukların sosyal alanlarının en dar olduğu İstanbul da onları mutlu edip bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi hizmet palyaço servisinden yararlanmaktır.


Çocuk Doğum Günü Parti Organizasyonu

Doğum Günü Parti OrganizasyonuPalyaço kiralama hizmeti sunan firmalar arasında güvenli seçim yapabilmek için çalışmış olduğunuz firmanın açık adresinin belirtildiğine, adres bilgilerine kolayca ulaşım sağlayabileceğinize ve sektörde firma olarak ne kadar deneyimi olduğuna dair açık bilgiler edinmelisiniz. Çocuk Parti Organizasyonu: Sizlere evinizde, kiralamış olduğunuz mekanda, bahçenizde en fazla hassasiyet gösterdiğiniz çocuklarınıza güvenilebilir hizmeti sunabilecek firmayı ayırt edebilmek için en başta gelen unsurlar bunlardır. Güven ve eğlencenizi garanti edebilecek hizmetleri size sıralayabilen ve bu hizmetleri gerçekleştirme becerisine sahip olan firmalar ile çalışmalısınız. Doğum Günü Eğlenceleri Bahsettiğimiz bu konulara istinaden iletişim numaralarımızdan daima bizlere ulaşabilir, açık ve kolayca bulunabilir adresimizde bizleri ziyaret edebilir, kadromuzda yıllardır hizmet veren animatörlerimizin yaptığı işlerin görsellerini inceleyebilir ve hizmet kalitemizden emin olabilirsiniz.


İstanbul Palyaço Kiralama Servisi

 İstanbul Palyaço HizmetleriPalyaço Kiralama Servisi: Çocuk ve büyüklerin eğlenceyi istedikleri gibi yaşayabilecekleri parti organizasyonlarında palyaço ekibimiz sizlerin isteklerine uyum sağlar ve durum planlamasına uygun olarak eğlence hizmetini sunar. daha da açık ifade edecek olursak çocuk doğum günü partilerine Palyaço Kiralama hizmetinden piknik organizasyonlarına mikrofonlu yarışma organizatörü animatörler yönlendirmekteyiz. Doğum Günü Palyaçosu: Bunun haricinde palyaço giyim ve aksesuarları titizlikle hazırlanan tüm palyaçolarımız tanıtım alanında da kalifiye olmuş, çeşitli kreş, pastane, cafe, mağaza gibi iş yerlerinin özel gün organizasyonları için de çeşitli hizmet derslerinden deneyim kazandırılarak geçmiş olup, hizmetinize hazır durumdadır. Kiralık Palyaço Hizmeti: İstanbullun tüm Avrupa ve Anadolu yakasına doğum günü palyaço kiralama servisimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Palyaço ekibimiz tüm eğlenceli oyunları ile çocuk parti organizasyonlarına neşe katıyor. Siz de artık sıradan doğum günü organizasyonlarından sıkıldıysanız çocuğunuz için farklı animasyon hizmeti istiyorsanız hemen palyaço kirala  org müşteri temsilcimizle görüşmelisiniz.


Doğum Günü Animasyon Hizmetleri

Çocuk Masa Sandalye KiralamaÇocuğunuz için planlayabileceğiniz tüm organizasyonların vazgeçilmez unsuru Palyaço Eğlencesi için kiralama yapmak istediğinizde ulaşabileceğiniz en güvenli adres olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Eviniz ya da bahçeniz kapalı ya da açık alan olarak değerlendirme yapabilen, çocuk yaş gruplarını göz önünde tutarak oyunlar düzenleyebilme yeteneğine sahip palyaço ekibimiz ile siz de çocuklarınız için güvenli eğlencenin tadını çıkarın. Sizlere sunduğumuz sabit bir programda dahi yaratıcılıklarını kullanabilme becerisi ile kendilerini ve hizmetlerini geliştirebilecek bir kadro hazırladık. Bu güvenilir Palyaço Kiralama ve animatör kadrosu ile hizmet vereceğimiz potansiyelde yaş grubu gözetmeksizin eğlenceyi ve eğlendirmeyi hedefleyip, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.